Про фотонів

In the fine arts, photons are what makes photography possible,

and in biology photons enable humans and other organisms to have vision.

Цитата з  Wikipedia

Фотони – це маленькі частинки, які роблять можливими мистецтво фотографії і наш зір. А якраз фотографія – основна тема цього ресурсу. Переважно ми будем спілкуватися на пейзажні та навколопейзажні теми; іноді будемо говорити про фотографію взагалі;  зрідка торкатимемось питань туризму і спорядження.

Вести цей блог буду я – Саша Бистріков. Поки що 🙂 В перспективі я хочу залучати й інших людей – друзів (в першу чергу!), знайомих, гостей. Основним критерієм буде – небайдужість до фотографії. Орієнтуватимемося ми в більшості на контент україномовний – ресурсів по фотографії українською мало, будем покращувати статистику. Кому цікаво трішки більше взнати, звідкіля ростуть ноги в мого захоплення фотографією, можна почитати ось тут.

Особливий акцент в блозі я робитиму на суб’єктивні думки – свої і не лише. За хорошою фотографією зазвичай стоїть більше, ніж просто клац на кнопку, і навіть більше, ніж обробка у фотошопі 😉 Тому по собі знаю, що чути те, що “в голові” у іншого фотографа, як він себе мотивує, як будує кадр, як вибирає час-погоду, зазвичай цікавіше, ніж розбирати ще один підхід обробки або чим одна камера краща за іншу. Тому хочеться власне дати можливість іншим людям зазирнути в свою голову, може там є щось корисне? 😉

3 comments

  1. Треба якось зазирнути сюди іще — а раптом тут буде написано, як робити нормальне HDR, чи про обробку фоток в середовищі Linux. 🙂

    1. Про обробку під лінукс (gimp? 🙂 ) навряд, хіба хтось з колег можливо користується, то колись розповіли б. А от як я викручуюся без HDR в пейзажах з широким діапазоном, стаття буде точно.

      1. GIMP не підходить для масової обробки фоток — я користуюся RAW Therapee, проте поки мало в цьому тямлю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s